Úterý 24.5.2011

28. květen 2011 | 20.21 |

Tak, přesně za 7 měsíců jsou Vánoce, doufám tedy, že už pro mě všichni máte dárek! :-)

Ale zpátky do reality. Dneska jsme začínali dvouhodinovkou toho děsivého SVT. Nu což, první otázka byla podle přiloženého textu vysvětlit... Tak jsem si text přečetla, přeložila, rozebrala ze všech stran, podle něj vysvětlila, co jsem měla. Pak jsem ke zbylým otázkám napsala tak po dvou řádcích, aby profesor neřekl, že jsem je úplně vynechala... A pak jsem se učila španělštinu. Na závěr hodiny jsme se ještě chvíli stihli dívat na ten infantilní pořad o vodě (ty zlobivé a hodné bakterie z minula). Výsledky testu se prý dozvíme příští týden. To je docela fajn, nerada bych odjela a nevěděla, na čem jsem...

Následovala ekonomie, mnou nenáviděná úterní dvouhodinovka. Pozornost si vzala dovolenou. Protože jsem si kvůli testu z biologie po dlouhé době vzala do školy slovník, chvíli jsem se bavila hledáním různých slovíček. Poté jsem něco málo napsala ke svému románu a zbytek hodiny zabila vybarvováním mých desek.

V poledne jsem se úspěšně procpala ohromnou frontou na oběd, naštěstí to dneska stálo vcelku za to. Ucházející salát, těstoviny s omáčkou (maso nezmiňuju, neboť už jen pohled na něj mě ujistil v tom, že bude lepší se ho ani nedotýkat), nakonec bílý jogurt a další z řady vynikajících koláčků, ten dnešní mi trošičku připomínal bábovku, ale myslím, že Francouzi tu pravou neznají...

Odpoledne jsem měla ještě hodinu angličtiny. Tak tedy prezentace klidně mohla být na zítra, ale aspoň to mám za sebou. Jinak nejspíš měla být o Irsku, ale protože mě poslouchala stejně jenom profesorka, myslím, že je vcelku jedno, že jsem jim vyložila etymologický rozbor slova Eire a jeho užití v současnosti.

Odpoledne jsem se stavila v Intermarché, chvíli si odpočinula a okol 16.h. jsme s Nadiou vyrazily do kina na Piráty z Karibiku (x-tý díl). Nastoupily jsme do autobusu a těšily se, že máme ještě 5 minutek krásnou rezervu, takže paráda. No jo, jenže v centru byly nějaké práce na silnici, tudíž ohromná zácpa a 200 m jsme jeli asi 10 minut. Nakonec jsme dorazily do kina a koupily si lístky. Shodly jsme se, že film klidně 2D, 3D nás zas tak nenadchlo. No jo, jenže 2Déčkový film začínal až o další půlhodinu později! Naštěstí jsme se dočkaly. Film nebyl špatný, ale co si budeme nalhávat, tohle je už jen honba za pokladem, těžba ze známého jména. Johny Depp je sice jako Jack Sparrow pěkný, ale příběh jaksi zaostal. Zkrátka originál je originál, takže u mě si drží prim první díl.

Krátce před 20.h. jsme se vrátily do domu Steph. Po večeři jsme se chvíli dívali na fr. Doktora House a já se pak odebrala předstírat práci, kterou jsem stejně nedělala... Přesto jsem dneska pořádně unavená! Dobrou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře