Úterý 29.3.2011

30. březen 2011 | 19.14 |

Dnes jsme začínali biologií. A podle sešitů, kterými spolužáci listovali, jsem včas poznala, že nás čeká testík. Ve finále jsem odevzdala vcelku slušně popsaný papír, tak jsem zvědavá, jak dopadnu. Druhou hodinu jsme se dívali na pokračování videa z minula, znovu jsme zkoukli, jak si feťáci dopřávají dávku heroinu, s potěšením jsem konstatovala, že rozhodně nejsem jediná, komu ten pohled dělá problém. Horší bylo, že dokument nebyl nijak extra zajímavý, já jsem navíc kvůli změně času pořád nevyspalá a profesor stál kousek za mnou, takže jsem se nemohla podívat na mobil na čas. Nezbývalo než bojovat s únavou, až záchranný zvonek ohlásil přestávku.

Další byla ekonomie, opět dvouhodinovka. Protože se spousta lidí při těchhle hodinách baví, několik dvojic profesorka rozsadila, což pro mě znamená šanci si vedle někoho sednout. Dnes jsem si za svou "oběť" vybrala Margot, jednu ze spolužaček, které se se mnou bavily hned ten první den, pak zájem sice o něco opadl, ale myslím, že teď, když zjistily, že ta moje francouzština už není tak špatná, se v nich (ještě v její kamarádce Sarah) zase probudila zvědavost. Každopádně se mi s ní podařilo v hodině prohodit pár slov, za což jsem pochopitelně ráda. A také jsem konečně slavnostně odevzdala své veledílo na téma jaderné elektrárny (ten nevytisknutelný dokument).

Protože v úterý s Raphaëlem na obědy běžně nechodím (máme v poledne jiný rozvrh a navíc mi dnes řekl, že dnes ve škole ani neobědvá), vyrazila jsem hned po hodině do jídelny sama. Najednou koukám, měla jsem od něj zmeškaný hovor. Tak jsem mu chtěla napsat SMS, jenže znáte to, nebyla jsem si jistá, jestli jsem to napsala správně. Pak jsem to mazala tak pečlivě, že jsem místo toho plánovanému příjemci rovnou zavolala. Ten to nejspíš zvedl, ale v jídelně byl takový hluk, že jsem sotva slyšela vlastního slova, natož pak, jestli něco říkal on.

Pak jsem se myšlenkově opět zaměřila raději na následující kurz angličtiny. Po hodině jsem mu zkusila napsat SMS, ale dosud neodpověděl. Takže nevím, co se vlastně stalo...

Odpoledne jsem si zašla do Intermarché pro sklenici nutelly na nervy a sandwich na zítřek jako oběd. Udělala jsem opět něco málo ze ZSV, dokončila práci na IVT, kterou sice dělal Lukáš (za což mu děkuju), ale já tam ještě provedla pár úprav a poslala to svému profesorovi. Taky je to sranda, protože mi skoro nikdo z nich na mé zprávy neodpovídá. Tak ani nevím, jestli jim to došlo. A jestli si mě někdo potom zkusí označit za nepořádnou studentku, tak jim to teda ukážu!!

Teď jdu zalehnout a pokusit se nahnat tu ztracenou hodinu. Že by? Po třech dnech... Bonne nuit!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Úterý 29.3.2011 stephanie 30. 03. 2011 - 19:25