Sobota 9.4.2011

11. duben 2011 | 19.56 |

Dnes jsem si dopřávala dlouhý spánek. Když jsem se konečně z postele vypotácela, dala jsem se do cvičení z fyziky, něco málo z dějepisu a také z angličtiny. Kromě toho jsem se více začetla do zpráv z domova, aneb jak jsou naši politici štědří. Máme tam tedy pěkný Kocourkov, to vám povím, nad těmi články jsem strávila více než hodinu! Opět další z případů, který mě utvrzuje v tom, že pro nervy je lepší se o politiku nezajímat.

Ale co, bylo hezky, nač se rozčilovat? Ještě jsem lehce přejela pokoj vysavačem, odevzdala Steph svá prostěradla na vyprání (už jsem psala, že ve Francii spíte pod prostěradlem, na kterém jsou až teprve peřiny) a vydala se do centra. Pak mě ale napadlo, proč nezajít někam do parku?

Vyrazila jsem proto k jezeru Maine a na břehu sebou plácla do trávy. Byla to PARÁDA! Chvilku jsem chytala bronz jen s muzikou, pak jsem si pročistila mobil od starých SMS, pár nových napsala, stejně tak (konečně) pohled pro Hýžďalovi. Ještě jsem si dala pár osmisměrek, udělala nějakou tu fotečku a po více než 2 hodinách se vydala pomalu na zpáteční cestu.

V centru jsem si ještě chtěla koupit zmrzlinu, ale za 1,70€ mě rychle přešla chuť! Navíc Steph slíbila, že zmrzlinu koupí pro celou rodinu, jen dnes zapomněla. Původně jsem zamýšlela dojít domů pěšky, ale když mě zpoza zdi nějakého domu nějaký pablb postříkal vodou a já měla kalhoty i kabelku celé zmáčené, raději jsem si odchytila autobus.

Odpoledne jsem si ještě dala chviličku protahování a pustila se do finštiny. Až nás Steph zavolala ke stolu. Dnes jsme měli chili con carne, jídlo, které podle názvu sice znám, ovšem, stejně jako množství dalších, jsem ho tady jedla poprvé. Na zítra nám prý vynese lehátka na zahradu, takže si s Nadiou můžeme užívat sluníčka hned za domem. Já nesmím zapomenout na krém, protože mě trochu pálí ruka a myslím, že jsem si lehce přichytila i obličej. A co mě teda trápí fest, je bolavá hlava. Já hloupá zapomněla pití! Jdu se z toho vyspat, snad to zítra bude lepší! Dobrou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře