Pátek 6.5.2011

7. květen 2011 | 22.37 |

Dnes ráno jsem nějak zaspala. I tak jsem se pustila alespoň do nějaké práce. Takže trocha francouzské gramatiky, maličko fyzika, trošičku matematika – ale všeho s mírou! Také jsem se dostala ke svému pravidelnému cvičení, za což jsem opravdu ráda!

K obědu jsem si dala bagetu s máslem, šunkou, salátem a trochou majonézy, která ale tady je trochu jiná, než jak ji znají Češi. Takový bohatý sandwich. Mňam!

Odpoledne jsem se vydala do knihovny, vrátit knížku a film a hned si vypůjčit další. Bohužel tentokrát jsem nevybrala moc dobře. Nepodívala jsem se totiž na rok výroby, ale už po první scéně jsem měla zlé tušení. Hm, 1969, efekty děs a bída, rozvláčné dialogy... To moderního uspěchaného člověka nemůže uspokojit!! Po dvaceti minutách jsem to vypnula a dala se do luštění osmisměrek .

Pak jsem s hrůzou zjistila, že mám ve skříni mravence. Sakra! Já teda nejsem žádná přehnaná citlivka, co se týče hmyzu, mravenečky s chutí odcvrnkávám všude možně, ale štve mě, že mi vlezli k mým oblíbeným bonbónům!!! (Což je fakt divné, protože je tam skladuju už od té doby, co jsem přijela, a nezvaní návštěvníci se objevili až dnes! Asi tím horkem).

No jo, celý den bylo tak nepříjemně dusno! Mě zase trápila alergie v plné síle, paráda! Navíc jsem zjistila, že bych ten Zyrtec 2x denně asi brát neměla. Ještě, že k večeru lehce sprchlo (i s doprovodem blesků), tak se vzduch mírně pročistil.

Zase ten čas letí a já už dávno chtěla být zachumlaná v pelechu s knihou. Honem to vypínám! Dobrou!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře