Středa 27.4.2011

29. duben 2011 | 19.53 |

Klasicky byla na programu školní práce. Zvládla jsem úkol z dějepisu ve francouzštině a také něco málo z finštiny. Pak jsem si dala chvíli odpočinku, a když Stephaniina kamarádka se synem konečně odešli, sešla jsem do kuchyně udělat si něco k snídani.

Pak jsem tak různě zabíjela čas, lehce poklidila pokoj a začala číst také jednu z vypůjčených knížek. Okolo poledne jsem v domě byla už úplně sama. Vydala jsem se pro něco malého k obědu a při té příležitosti jsem zjistila, že mě tu zamkli. No paráda!

Vzala jsem si bagetu do pokoje a pustila si k obědu film, u kterého bych se zároveň zabavila, dokud někdo nepřijde. Nakonec jsem zvolila DVD vypůjčené včera z knihovny (mám tady od Lukáše i nějaké filmy v češtině nebo angličtině), tak jsem poprvé viděla celý film Klan létajících dýk. Po tom, co jsem si posledně půjčila Mortal Kombat, americko-čínský fantasy-akční film, u kterého jsem se fakt dobře nasmála, jsem čekala, že tohle bude tak trochu podobné. Takže romantika mě fakt překvapila. A to umírání na konci, u toho jsem si zas pobrečela jak želva!

Dostalo mě to takovým způsobem, že jsem s radostí konstatovala, že už nejsem v domě zavřená, a tak jsem mohla jít na procházku a trochu to rozdýchat. Proto mám ráda horory, plno krve, ale nikdo kvůli tomu nebrečí... Také na mě začaly útočit múzy ze všech stran. Tudíž mám nejen další kapitolu Lyrgina a Kerin, ale vymyšlené další dva romány, které bych mohla psát. Asi mi ty ruce upadnou :-)

Nakonec jsem se odpoledne pustila ještě do poněkud méně na fantazii náročného psaní – takové malé shrnutí o událostech v Libyi. Začala jsem s tím už o víkendu a celkově nad tím strávila několik hodin, takže jsem opravdu ráda, že je to konečně hotovo.

Dnes jsme večeřely jen ve třech. Stéphanie prohlásila, že je nutné vyprázdnit lednici, než odjedeme. Také se divila, že jsem ještě nezačala balit. No, já myslím, že mi ten pátek na to bohatě postačí a navíc tu nemám zas tolik věcí, abych se dlouho rozmýšlela, co s sebou...

Ještě jsem se asi hodinu dívala na nějaký seriál a pak jsem šla nahoru. Deník, pár zpráv kamarádům, a pokud zalehnu před půlnocí, budu ještě ráda. No a knížka... počká do zítra.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře