Úterý 3.5.2011

4. květen 2011 | 18.02 |

Pozdní vstávání se tu evidentně stalo zvykem. Protože jsme se probudili do šedivého dne, dopoledne bylo pohodové, každý si dělal, co chtěl. Chvíli jsme s Nadiou zašly na recepci na internet, chvíli jsem si četla a také se učila a prala se s příklady z matematiky. (Ha, jeden jsem vypočítala bez koukání do učebnice!!). K obědu jsme měli ravioli, které dnes připravovala Nadia. Potom jsme si dali další pauzu, siestu, jak říká Stéphanie, a krátce před 15.hodinou jsme vyrazili do terénu, aby se neřeklo, že celý den sedíme v baráku, že jo?

Zamířili jsme ke mně již dobře známé pláži, té nejdelší a nejznámější na zdejším pobřeží, jejíž jméno jsem už zase zapomněla. A proč již dobře známé? V březnu totiž figurovala v nabitém plánu, který pro nás Martin připravil.

Prošli jsme se po obchůdcích, ale nic zajímavého neobjevili. Nakonec nám Stéphanie nabídla alespoň zmrzlinu. Já neváhala a opět si poručila hruškovou. Mňam! Ale ta cena pořád trochu chuť kazí. Budu si to muset v ČR, potažmo v Chorvatsku, vynahradit. Jen jestli tam taky budou mít hruškovou?

Ještě jsme se zastavili v jenom nákupním centru, kde Steph pořídila chybějící ingredience k večeři, já potom nějaká Kinder vajíčka se zbožným přáním, že tu budou jiné figurky, než v těch z Angers. Sice na mě v tom supermarketu koukali trochu divně, když jsem si jich přinesla tolik. Hned za pokladnou jsme se do nich s Nadiou pustily. Zbytek jsem se rozhodla nechat jako dezert po večeři.

Ještě jsme zajeli k dalšímu obchodu, kde Nicolas sháněl nové kalhoty. Po úspěšném nákupu jsme opět zamířili na ubytovnu. Stéphanie si zašla do bazénu, já se pustila do práce na notebooku, ještě že ten počítač mám. A díky psaní ani nemusím mít nutně ten internet, dobře si vystačím s Wordem a zásobou nápadů, co nosím v hlavě.

Taky mě třeba napadlo, že po návratu do Angers bych mohla zkusit připravit večeři já – vzpomněla jsem si na specialitu babičky Aleny, vajíčko se strouhaným sýrem, namazané na pečivo, osmažené a ozdobené zeleninou. Fuj, teď na to mám chuť!

A taky jsem přemýšlela o cestování: takže o prázdninách bych chtěla do Anglie, Švédska a Německa. Do toho ještě pracovat, abych si vydělala nějaké peníze. Ehm, ony jsou to jenom dva měsíce, co? Dva roky by asi byly lepší... Co se dá dělat, jdu si o tom alespoň nechat zdát, dobrou noc!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře