Čtvrtek 5.5.2011

6. květen 2011 | 12.59 |

Dnes jsem vstávala okolo 8. Probrala se pár stránkami Connollyho románu, trochu si zopakovala francouzskou gramatiku a také si lehce zacvičila. Po snídani jsem se potom pustila do opakování ruštiny a španělštiny.

K obědu jsme měli jen bagetu. Krátce po poledni jsem vyrazila do knihovny. Cože? Knihovna má ve čtvrtek zavřeno?! Asi jsem tam ještě ve čtvrtek nešla, že jsem si toho nevšimla dříve. Co se dá dělat, film počká do zítra...

Tak jsem chtěla zajít alespoň na poštu. Tam jsem zas zjistila, že polední pauza je od 12.30 do 14.30. No výborně! Místo toho jsem zamířila do nedalekého supermarketu s úmyslem podívat se tam po některých ingrediencích, které jsem nenašla v Intermarché. Sice jsem vypátrala kypřící prášek do pečiva, nikoli však prášek do perníku. Měkký tvaroh by možná také byl, ale tvrdý? Kdepak. Nakonec jsem si alespoň koupila dvě krabičky sušenek, ať si zvednu náladu.

Potom jsem zamířila do centra. Prošla jsem se po hlavní třídě a zašla do jednoho obchůdku opět mámě lovit figurky. Bohužel ani tentokrát mi štěstí nepřálo (ani mě to nepřekvapuje). Bohužel moje alergie v posledních dnech je čím dál silnější, a tak jsem zase co nejrychleji zamířila do domu Stéphanie.

Odpoledne jsem se věnovala nějaké práci na počítači a spíš vesměs odpočívala, když jsou ty prázdniny, že jo? Potom jsem zvládla přes Skype obvolat skoro celou svoji rodinu – tentokrát jsem se viděla i s tátou a bráškama, hurá!!

K večeři jsme měli nějakou zeleninovou směs s masem. A jako přílohu kázání od Stéphanie, že bychom (všechny děti) neměli trávit tolik času u počítače, nebo si zkazíme oči (u mě už je stejně pozdě). Prý jednou za dvě hodiny povinně pauza (no občas chodím na záchod a někdy také do kuchyně pro něco k jídlu, takže si pauzy dávám :-D ). Ale je pravda, že bych to mohla trochu omezit, zdaleka ne všechno, co na počítači dělám, je skutečně nutné. Například jedna hra, u níž se ráda odreaguji, skutečně není nic než žroutem času (a navíc je v češtině!). To jsem tedy zvědavá, jak dlouho mi to předsevzetí vydrží...

Teď už honem zalehám, ať mi zbude chvilka, než s tou knížkou usnu! Dobrou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Čtvrtek 5.5.2011 andrea* 07. 05. 2011 - 09:38