Pátek 13.5.2011

14. květen 2011 | 12.03 |

Dneska jsme začínali ekonomií. Po čtyřech měsících jsem tu úspěšně přišla na to, že páteční hodina ekonomie není tak úplně ekonomie jako spíš kurz správného psaní disertačních prací. Tudíž pro mě nic důležitého, a tak si jistě domyslíte, že jsem celou hodinu byla duchem nepřítomná.

Naopak v následující matematice jsem se snažila poslouchat. Opět nastala ta směšná situace, kdy jsem jako jediná věděla, jak najít řešení jednoho příkladu, ale nebyla to schopná vysvětlit francouzsky. Přinejmenším jsem se dnes při matice naučila, jak se řekne "panna" a "orel", neboť jsme kvůli nějaké té pravděpodobnosti, nebo co to bereme, pochopitelně řešili i to, jaká je šance, že padne jedno nebo druhé a na kolikátý hod mincí.

Přes poledne jsme s Rahaëlem klasicky zamířili do CDI, já pokračovala v psaní článku o Kanadě, on si četl. Před polednem jsme pak vyrazili do jídelny. Dneska bylo jako dezert jablečné pyré, prostě mňamka (až jsem se trochu přejedla :-) ). Po obědě jsem vyrazila do domu Steph a potom na odpolední francouzštinu.

Bohužel ty dvě hodiny se vlekly až příliš pomalu, a tak jsem většinu času zabila (teda pro mě to zabití nebylo) psaním. Je sice fajn, že mám už asi 6 rukou popsaných stránek svého nového veledíla, ale ještě to budu muset přepsat do počítače. A také nejprve dokončit Lyrgina a Kerin, nějak jsem se na to v posledních dnech trochu vykašlala. Doufám, že se mi to podaří o víkendu všechno dohnat!

Kromě toho jsem se dnes konečně dostala k tomu Forrestovi. Krásně jsem si u toho pobrečela, až mě z toho (nebo také z horka, jaké dneska bylo) rozbolela hlava na celý večer. Při večeři jsem se dozvěděla, že Nicolas je u tatínka a Nadia zítra přespává u kamarádky, takže tu se Steph zůstaneme samy. Napadlo mě, že bych mohla zkusit to lečo. Uvidíme tedy, ten rozhovor byl trochu zmatený, tak z toho teď nejsem moudrá, s kým že se to zítra počítá, že připravuje večeři. Ještě to budu muset dopoledne zjistit...

Teď už se svou bolavou hlavou padám do postele a doufám, že se z toho vyspím! Dobrou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře