Neděle 15.5.2011

16. květen 2011 | 18.59 |

Dnes jsem opět začínala lehkou prací, nějakým zázrakem se mi podařilo vyřešit většinu příkladů z fyziky, a tak mi teď zbývají už jenom tři, se kterými se zkusím poprat ještě zítra. Také jsem zvládla něco málo napsat z chemie, další stránku Lyrgina a Kerin a ještě nějaké výpisky z francouzské školy.

V poledne jsem si ulovila kus bagety a jogurt. K tomu jsem si spustila internetový kurz finštiny, poté i španělštiny, a s radostí konstatovala, že jsem splnila už 50 % a že mi skutečně pomáhají, neboť tam vidím psanou podobu, jsou k tomu audio nahrávky a ještě doprovod obrázků, na kterých je zobrazeno, o čem se mluví.

Protože celý den bylo zataženo, zůstala jsem nakonec doma a pustila si včera vypůjčený film z knihovny. Jak jsem se už mnohokrát přesvědčila, Tim Burton je jakožto režisér a scénárista na svém místě, a tak jeho film Střihoruký Edward (doufám, že se to tak jmenuje v češtině) se záhy zařadil mezi mé oblíbené.

Večer jsem pak zvládla ještě pár mezinárodních dopisů (nějak mám poslední dobou štěstí na Afriku). K večeři jsme měli kuřecí maso se salátem a bagetou. Protože televizní program dnes nenabízel nic zajímavého a navíc kvůli zamračenému dni se v domě udělala pořádná zima, odebraly jsme se do svých pokojů, zabalily do svetrů a o samotě, v pracovním zápalu (teda alespoň u mě a Steph to tak bylo) přežívaly a dožívaly večer... To byl dneska ale zajímavý den, co?

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře