Sobota 21.5.2011

24. květen 2011 | 19.50 |

Dnes ráno jsem vstávala okolo 8. Trochu poklidila v pokoji, napsala mámě SMS k narozeninám a dala se do práce. Podařilo se mi dopsat zápisky z chemie, které mi poslala Anička, tudíž jsem teď asi jenom o hodinu pozadu za třídou (nějaké hodiny jim odpadly). Poté jsem zvládla výpisky z jedné celé kapitolky z dějepisu, kde jsem tak jako tak napřed. Zítra ještě dodělám krátký referát a práci z dějepisu na květen mám hotovou. Krom toho jsem udělala i pár cvičení z angličtiny a také nějaké příklady z matematiky. Dále jsem připsala jednu kapitolu Lyrgina a Kerin, získala dalšího věrného čtenáře, vyluštila 2 osmisměrky, na internetu si zvládla projít 2 kurzy francouzštiny a opravit dnes asi 20 cvičení, co dělají cizinci, jež se učí česky. Kromě toho jsem ještě zašla do Intermarché pro sandwich k obědu a pro sušenky do zásoby.

V mezičase jsem pak přemýšlela o dalším postupu při dokončování románu Lyrgina a Kerin, o tom, že zkusím napsat báseň v angličtině, o tom, co asi dělají lidé, které mám ráda, a kolik jich vlastně ve finále je (těžké spočítat!). Dále jsem zvládla nejméně 100x proklít svou alergii, zacvičit si svojí posilovací sestavičku a půlhodinky ležet na posteli a doufat, že mě přejde bolest břicha, poslední dobou mě to nějak drží. Jo a ještě jsem začala promýšlet balení, samozřejmě. Momentálně čekám na hlášku od mámy, jaké figurky z Kinder vajíček mám přivézt a jaké tady můžu nechat.

Aby toho nebylo málo, večer jsem si tady sama vyplnila dotazníček o mém pobytu ve Francii (sice jsem to měla dělat s tou koordinátorkou, ale tu jsem ještě neviděla) a napsala milé paní koordinátorce žádost, aby mi poslala informace ohledně mého odjezdu – přesněji řečeno cestě TGV, neboť na letenku u sebe papíry mám. Teď už jen čekám na odpověď.

Ještě krátký africko-evropský rozhovor a hurá do postele! Dobrou noc.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře