Čtvrtek 2.6.2011

6. červen 2011 | 13.08 |

Dneska jsem vstávala krátce po 8. Snažila se udělat něco málo do školy, především z chemie, a nakonec skončila u sledování seriálů na internetu.

K obědu jsem si dala bagetu a poté vyrazila do centra. Bylo hezky, alergie se na mě už určitě těšila. Vzhledem k tomu, že byl dnes svátek, tak většina obchodů měla zavřeno. Naštěstí jsem hned zpočátku zapadla do jednoho, kde se mi podařilo za 3€ sehna 2 DVD s filmy ve francouzštině, sice neočekávám kdovíjakou kvalitu, ale ten jazyk potřebuju poslouchat co nejčastěji. Kromě toho jsem chtěla mámě koupit ještě nějaké Kinder vajíčko, zda tam náhodou nebude Šmoula, kterého potřebuje. Jenže místo klasických vajíček prodávali jen ta JOY a navíc s postavičkami ze Simpsonových. Odpoledne jsem se dozvěděla, že máma má jenom jednu, díky mně dvě, takže zítra prý mám koupit ještě jednu krabičku. No paráda, ale nevím, jestli to s tím kinem stihnu...

Poté jsem zamířila do obchodu s oblečením, poslední možnost rozšířit si šatník. Tak jsem vsadila na klasické jednobarevné tričko. Nejprve jsem vzala zelené, abych ty barvy trochu střídala. Pak jsem přidala hnědé, protože hnědého oblečení teda moc nemám. No, a když už jsem kupovala ta trička po 6€, sáhla jsem tam ještě pro jedno černé :-) Nakonec jsem přihodila dva páry náušnic (v ceně jednoho!) a spokojeně zamířila do knihkupectví.

Tušíte správně, že i tam byla nějaká ta útrata. Původně jsem přemýšlela o dalším DVD, neboť v tomhle obchodě nabízeli prověřené filmy (respektive skoro všechny známé filmy, na které jste si vzpomněli), ovšem za obvyklou cenu 10€, což se mi už moc dávat nechtělo. Po chvíli jsem však objevila francouzskou učebnici francouzské gramatiky a francouzský slovníček francouzských slovíček... No, neváhala jsem ani chvíli!

Pak už jen zbývalo vyřešit, jak se dostat domů. Dneska byl totiž v případě autobusů nedělní provoz, to jsou ty intervaly půl hodiny a více. Nakonec jsem kvůli tomu obešla půlku města a totálně splavená vpadla do pokoje. No jo, musela jsem ten svůj nákup ještě nějak nacpat do kufru!

Zbytek odpoledne jsem pak zabila hovorem se svým známým z Ghany. Dnes jsem se od něj dozvěděla, že se chce stát učitelem, přepokládám, že matematiky, když ho to tolik zajímá. Škoda, že neumí česky, aby mě případně trochu doučil :-)

K večeři jsme pak měli takové minipalačinky plněné sýrem a šunkou (mňam). Chvíli jsem se s Nicolasem dívala na film a pak odešla dopisovat chemii. Nejhorší je, že nikdo z mých spolužáků, nemá ty zápisky kompletní. Super, snad to všechno najdu někde v té učebnici...

Teď už jdu zalehnout, ať mám dost síly na zítřek, pořád toho mám na zařizování až až. Dobrou noc!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře