Pátek 3.6.2011

6. červen 2011 | 13.10 |

Dnes jsem vstávala už v 7.15, trénink na tvrdý režim v Praze. Ale dopoledne kvůli tomu utíkalo nějak pomalu. Zvládla jsem udělat práci na červen ze ZSV, kromě toho ještě něco málo z finštiny a španělštiny.

K obědu jsem si vzala klasicky bagetu a poté vyrazila do Intermarché pro sandwich na zítra. Potom jsem se pustila do další fáze balení a příprav. Chvíli to vypadá, že se mi to všechno do toho kufru nevejde, chvíli zas, že ano. To jsem zvědavá, jak to zítra ráno dopadne.

Po 15. hodině jsem potom vyrazila do knihovny vrátit knížku a také do centra. Nejprve jsem zašla mámě koupit ještě jednu krabičku z Kinder (a vytáhla další novou figurku), v 16. hodin jsem se pak sešla s Raphaëlem před kinem. Koupili jsme si lístky, chvíli se ještě prošli po okolních ulicích a o půl hodiny později zamířili do sálu.

Šli jsme na 4. díl X-menů: Počátek. Vzhledem k tomu, že tenhle příběh znám z animovaného seriálu, bylo zajímavé tentokrát sledovat úplný prvopočátek, první setkání hlavních postav. Taky jsem si u toho pobrečela, ale jenom malinko :-)

Nakonec jsme spolu šli pěšky až na zastávku. Raphaël prohlásil, že je rád, že mě tu potkal. Načež jsem mu poděkovala, že se mě tu ujal. Pak padlo pozvání do Prahy. Zároveň on mě ujistil, že mě rád znovu uvidí, když se někdy přijedu do Angers podívat. No a samozřejmě na sebe máme kontakt, takže jsem mu slíbila, že hned z Prahy pošlu zprávu.

Do domu Steph jsem dorazila krátce před večeří, sednu k počítači a koukám, úvaha na téma infekce v Německu, kterou jsem v poledne v pár volných minutách zvládla vyplodit, měla na PP ohromný úspěch! To je teda dobrý, mou úžasnou ságu o upírech čtou sotva tři lidi a když vyplodím podobný blábol jako dnes, hned si najde hromadu příznivců...

Nakonec jsem zvládla ještě rozhovor s babičkou, mámou a ve finále i Hakiem. Zato balení jaksi... dodělám zítra ráno, však odjíždíme až v 9.30. Teď už ale dobrou noc!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře