Návrat

18. leden 2015 | 13.13 |

 Je to neuvěřitelné. Co? Spousta věcí. Třeba to, že tenhle blog ještě existuje, protože jsem na něj už úplně zapomněla. Nebo to, že jsem ho psala před skoro čtyřmi lety, což mi přijde jako strašně dlouhá doba. Prehistorie. To jsem byla ještě naivní a hlopá -náctiletá. Tolik věcí se změnilo. (I když to, že jsem teď naivní a hloupá -cetiletá asi až takový posun není). Důležité ale je, jaké věci, které se nedávno staly, mě přivedly zpět. Shrnout se dají do těchto bodů:  

1) opětovná potřeba začít psát (pravidelně) 

2) mírný nátlak pár kamarádů (též autorů blogů), abych se přidala do jejich "klubu" 

3) nostalgie (to mě přivedlo k nápadu vrátit se k něčemu starému, nezačínat úplně od znova) 

4) zkouškové a stará známá prokrastinace, kdy chcete dělat prostě cokoli jiného, jenom ne číst ta zpropadeně dlouhatánská skripta 

Výsledek výše zmíněných bodů se snad brzy dostaví. Musím přiznat, že jsem trochu pozapomněla, jak se blog tvoří (takové ty formátovací záležitosti apod.), ale z hlavy to nevypadlo úplně. Je to jenom zasunuté někde dole, v těch méně využívaných patrech mého mozku, ale věřím, že se do toho zase brzy dostanu. Uvidíme, jak mi to půjde.

Případné návštěvníky blogu a milovníky Francie ovšem zklamu, protože za ta uplynulá čtyři léta se můj zájem přenesl poněkud pohjoisemmaksi, jak říkají Finové :-) 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře

RE: Návrat tlapka®pise.cz 18. 01. 2015 - 13:40