Znáte poradnu, která zná odpověď na každou otázku? Zapamatujte si www.poradte.cz Určitě se vám bude hodit.
Úterý 28. 7. 2015

Úterý 28. 7. 2015

28. červenec 2015 | 20.58 |

Ačkoli jsem šla spát nadopovaná prášky a přesvědčená, že ráno vyskočím jako rybička, zázrak se nekonal. V noci jsem byla vzhůru nejméně 4x, nejspíš jsem i měla teplotu, protože mi v posteli bylo strašné horko. Ale asi jsem včera zapomněla zmínit, že se něco porouchalo s bojlerem ve sklepě, takže je to teď s teplou vodou trochu problematické. Na rychlou ranní sprchu jsem mohla zapomenout, pokud jsem si znova nechtěla dát nějaký otužovací šok, který by mě v tomhle stavu ale asi spíš dorazil. Jinak oprava bojleru prý potrvá dva týdny. Vzhledem k tomu, že za tři odjíždíme, se mi to zdá jako špatný vtip.

Ráno mi bylo chvíli trochu lépe, a tak jsem do sebe dostala přiměřenou snídani a s Annou vyrazila do práce. Ještě jsme odvezly nějaká kola, která tam včera zůstala (nemohly jsme k nim najít klíče). Potom Sari rozhodla, že dnes začneme inventuru. Zatímco nám sekretářka Marja vysvětlovala, jak a co máme počítat a kam zapisovat, já si musela sednout, protože se mi začaly podlamovat nohy. Anna mi řekla, že bych měla jít za Sari a domů, že jim v tomhle stavu stejně moc nepomůžu. Tou dobou jsem si taky přečetla SMS od táty, který mě nabádal k tomu samému.

Sari nevypadala překvapeně, prý totiž nejsem jediná, kdo má tenhle týden volno kvůli nemoci. Vzhledem k pracovnímu vypětí nás všech v posledních dvou týdnech není divu, že se pracovní tým postupně rozpadá. Já tedy dostala volno a krátce po 10. hodině jsem zaléhala opět do postele. Nejprve jsem koukala na film, ale okolo poledne se mi podařilo konečně na chvíli usnout.

Lilly nejdřív vůbec nevěděla, že jsem doma. Když jsem se probudila, připravila nám oběma heřmánkový čaj. Chvíli jsme si v kuchyni povídaly, ale pak mě poslala zpátky do postele. V podvečer se mi sice na chvíli udělalo líp, ale když teď už skoro hodinu sedím u počítače, hledám jízdenky na autobus, dopisuji zápisy apod., začíná se to vracet. Snad to už zítra bude lepší!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře