Pondělí 3. 8. 2015

3. srpen 2015 | 20.51 |

Ačkoli jsem se dostala do postele až v 1 hodinu ráno, měla jsem budíček už v 8:20, protože holky se chystaly na výlet – do Kajaani. Už se mi nechtělo spát, tak jsem trochu poklidila v pokoji a třídila fotky, které jsem pořídila o víkendu.

Po skromném obědě jsem se vydala do místního obchodu s dárky, kde jsem sháněla další vykrajovátko Mumínka. Pak jsem zajela na nákup a v supermarketu jsem potkala Taimi, jednu z babiček ze stánku s palačinkami. To se ovšem po skončení festivalu stává docela běžně – neustále narážíme na své kolegyně z kuchyně nebo alespoň na jejich příbuzné. Taimi nám popřála hezký zbytek pobytu a poslala pozdravy i Lilly a Anně.

Při pomyšlení, že už za 12 dní opouštím Kuhmo, jsem dnes měla hrozné nutkání začít balit, ale naštěstí se mi ho podařilo překonat. Místo toho jsem si udělala pohodlí na posteli, obložila se knihami... a usnula. Nečekala bych, že mě uspí zrovna Niccolo Machiavelli, protože JEHO filozofie je taková docela... svérázná (a pro mě kupodivu snadno pochopitelná).

Lilly se vrátila už okolo 18. hodiny, Anna až dalším autobusem. Já tou dobou připravila večeři, ale Lilly neměla zájem, tak jsem všechno spořádala úplně sama při sledování (dalšího) francouzského filmu. Na závěr přišel ještě kousek perníku (který kupodivu přežil přes víkend) a pořádný hrnek kakaa. To je také motivací, abych tu filozofii dneska ještě na chvíli otevřela.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře