Článek Cayenne bojuje

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Cayenne bojuje

28. 10. 2016 - 17:27

hroznetajne®pise.cz: Ach jo, kredity jsou zlo. Ale s tou maďarštinou - jsi frajerka! Ten jazyk se mi moc líbí, taky bych se ho klidně začala učit, ale určitě ne v rámci školy. Spíš jako nějaký kroužek, nebo něco bokem.
Spoustu sil do studia přeji! Nevzdávat!!!

---
hroznetajne.pise.cz

01. 11. 2016 - 13:39

cayenne: Děkuji. Neboj, nevzdávám, já jim to ukážu!
Mně se maďarština jako taková zas tolik nelíbí Spíš mě lákala ta možnost zjistit, jestli má něco společného s finštinou. A v rozhodování zůstat mě utvrdila i kvalita výuky. Kéž by všechny moje kurzy byly takhle dobře vedené.

---
cayenne.blbne.cz

29. 10. 2016 - 23:23

boudicca®pise.cz: Počítám správně, že maďarština je tvůj už pátý cizí jazyk? Nestačím zírat. A já se silou vůle nutila aspoň k zapsání online kurzu slovenštiny! Drž se, Cayenne, máte to tam drsné.

---
by-boudicca.blogspot.cz

01. 11. 2016 - 13:41

cayenne: Kdyby jenom pátý...
O slovenčině jsem taky přemýšlela, ale pak jsem si řekla, že by to bylo moc snadné. Co bych teď dala za snadno získané kredity!

---
cayenne.blbne.cz

30. 10. 2016 - 19:46

tlapka®pise.cz: Prosím tebe, kolik jazyků už se učíš? Finština, švédština, maďarština, zmiňuješ němčinu, anglicky předpokládám taky umíš? Dokonce tě podezírám z francouzštiny? Tolik a ještě k tomu takových jazyků! Máš můj obdiv!
S těmi kredity je to neuvěřitelné. Těmi dvěma kredity jsi mi připomněla moji kamarádku, co studuje španělštinu. Taky snad v životě neměla za španělštinářský předmět více než tři kredity. Naopak u nás na češtině jsou "za tři" předměty povětšinou jen zápočtové. A pak stejně třískáš hlavou do zdi, když tě nějaká potvora "za dva" potrápí víc než obávaná bestie "za pět". Tak se drž a ať ti kredity naskakují na konto!

---
tlapka.pise.cz

01. 11. 2016 - 13:47

cayenne: Opravdu to chceš vědět?
Tak tedy (v pořadí, v jakém jsem se je učit začala): angličtina, francouzština, finština, španělština, švédština, latina, němčina, maďarština, dánština. (Chvíli jsem se zkoušela seznamovat i s ruštinou a norštinou, ale z toho už si nic nepamatuji.) Kolika jazyky se ale domluvím, to už je úplně jiná věc!
S kredity je to prostě bída. Minulý víkend jsem ale došla k závěru, že nejhorší, co se mi může stát, je to, že mě ze školy vyhodí. A na to, abych mohla dělat pokladní ve finském supermarketu, už dostatečnou kvalifikaci mám, takže je to vlastně v pohodě. No stress.
Díky za podporu, zeď si zatím nechám jako záložní plán

---
cayenne.blbne.cz