Článek Staroroční překvapení

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Staroroční překvapení

30. 12. 2016 - 20:44

boudicca®pise.cz: No jo, předvánoční nákupy. Ve čtvrtek dopoledne jsem vyběhla z práce do Tesca pro svačinku a pečivo a taky mě ty davy lidí překvapily. Nechci si ani představovat, jak nacpané musely být obchody odpoledne nebo v pátek.

Co se dárečků týče, u nás taky několikrát došlo k vtipným záměnám: taťka dárky kupuje a balí nerad, tak mu tyto činnosti obstaráváme se sestrou my. Jenže pak jsou dárečky ve stejných papírech jako ty od nás. Už jsme se ale poučily a přidáváme cedulky s takovými popisky, aby byl taťka jako dárce na první přečtení zřejmý. Já balíčky od sestry a rodičů rozliším s přehledem, ostatní to mají obdobně (i když mám podobně jako ty tři papíry ), a se zbytkem rodiny slavíme až v následujících dnech, takže u nás na "tajného" Ježíška nehrajeme.

---
by-boudicca.blogspot.cz

02. 01. 2017 - 08:31

cayenne: Balení od jiných členů rodiny tu hádanku, od koho dárek vlastně je, občas dost komplikuje. Tajný Ježíšek u nás taky nefunguje vždycky, ale někdy je to svým způsobem zábavné a napínavé. Pokud příští rok budu (v souladu s plánem) slavit Vánoce jen ve dvou, asi mi ta trocha tajemna bude chybět.

---
cayenne.blbne.cz

31. 12. 2016 - 11:35

hroznetajne®pise.cz: U nás se nakupovalo dlouho před Vánoci, protože podobné situace moc dobře známe . A mě spousta cizích lidí děsně točí, nejraději bych do nich najížděla vozíkem a pleskala je zezadu po hlavách . Takže ti normálně tleskám, že jsi z toho vyvázl živá, zdráva a se všemi končetinami .

I tobě přeji krásný nový rok! A moc práce škodí!

---
hroznetajne.pise.cz

08. 01. 2017 - 14:22

tlapka®pise.cz: Podívejme se, tolik novinek!
Řeknu ti jedno. Ode mě bys fakt nechtěla dostávat dárky. Jsem totálně amatérský balič, ručičky mi jdou taaaakhle šejdrem. Mamka balí hezky, babka zase dělá "bonbony" - takže u nás přesně víme, jaký dárek je od koho. Nutno dodat, že to bychom věděli i bez toho, dá se to dost dobře tipnout i podle samotného dárku.
Letos mám za sebou opravdickou zvrhlost, kdy jsem balila (na Silvestra odpoledne!) poslední, čerstvě koupený dárek, na schodech v Albertu. V noci nespím hrůzou, že se někde na internetu objeví záznam z bezpečnostních kamer.
Davy lidí, fanaticky se rvoucí o parkovací místa, nákupní vozíky, samotný sortiment a pak se ještě žďuchají ve frontách u pokladen... letos, protože jsem kvůli předvánočním nutným zkouškám nemohla nakupovat v předstihu, jsem radši investovala do poštovného a koupila půlku dárků přes net. Jídlo naštěstí zajišťovala mamka. Ale o Vánocích nikdo hlady neumře.
Všechno dobré do nového roku a budeme se brzy těšit zase na nějaké novinky!

---
tlapka.pise.cz