Článek Tímto prohlašuji letošní jaro za zahájené

Vložit nový komentář

Přihlášení
jméno:heslo:ze serveru:
vaše jméno:
vaše www: http://*
opište kód:

Pozn.: označená pole nejsou povinná. Odkaz na www bude zobrazen pod Vašim komentářem, pokud se jedná o odkaz na blog.

Komentáře k článku: Tímto prohlašuji letošní jaro za zahájené

29. 03. 2017 - 10:05

hroznetajne®pise.cz: NUTNĚ POTŘEBUJU, ABYS MĚ TOUHLE NEMOCÍ NAKAZILA!
Já mám naopak snad to nejhorší období ever. A vážně se snažím radovat z toho skvělého počasí, ale nějak mi to nejde. Mám tolik starostí, až mi to přerůstá přes hlavu. Každopádně tobě přeji nádherný jaro. A buď optimistická co nejdéle to jde!

Já vítám jaro teniskami, slunečními brýlemi a riflovou bundičkou . A zmrzlinou (protože konečně můžu!) .

---
hroznetajne.pise.cz

02. 04. 2017 - 10:32

tlapka®pise.cz: Ano, tento týden je konečně tady - odložila jsem zimní bundu a včera už šlo být na zahradě jen v tričku!
S tím nakupováním to mám stejně, akorát místo katalogů spoléhám na Zoot. Mám tam objednaných asi 15 věcí (samozřejmě si je nevezmu všechny, doufám, že mi z těch vybraných velikostí padne aspoň něco), což je u mě s podivem - obvykle se ksichtím, i když musím zkusit dvě trička. Nevím, jestli je to jarem, nebo tím, že s plánovaným přechodem ze školy do práce prostě oblečení v jiném stylu potřebuju.
Tulipán je jedna z nejjarnějších květin.
Já tak intenzivně plánovala příští rok, že si teď říkám, že mi ujel vlak v současnosti a o to těžší bude těm plánům dostát, že jsem si je mohla ušetřit. Holt člověk míní... Ale my to zvládnem, ať už to bude jakkoli. Že jo?

---
tlapka.pise.cz

04. 04. 2017 - 16:55

cayenne: Nejspíš má vliv obojí, jaro i potřeba nového oblečení do nové práce. Snad se ti podaří najít něco, s čím budeš spokojená.
To víš, že jo, zvládneme všechno! Já zatím nic moc neplánuji. Tendence k tomu samozřejmě mám, ale mé časové (i jiné možnosti) v tuto chvíli závisí na tolika proměnných, které předem nemůžu ovlivnit, že nezbývá než čekat a do případných plánů zahrnovat i verze B, C, D (a doufat, že to bude stačit).

---
cayenne.blbne.cz

06. 04. 2017 - 13:17

boudicca®pise.cz: Já se pořád nemůžu rozhodnout, jestli jsem více nakažená jarním entuziasmem, nebo jarní ospalostí. Takže 3 dny skoro nespím a 3 dny připomínám medvěda v zimě. Ale jo, souhlasím, že všechny starosti se s příchodem slunečného období stávají tak nějak lehčí a únosnější. Jen ten šatník bych nejraději doplňovala celoročně!

---
by-boudicca.blogspot.cz

06. 04. 2017 - 17:53

cayenne: U mě už to taky přechází mezi oběma fázemi. Poslední dva dny je to spíš ta spánková, ale věřím, že se to zase otočí.

---
cayenne.blbne.cz

14. 04. 2017 - 14:39

andrea: Já mám spíš nějakou jarní únavu, tak spoléhám na to, že mě velikonoční prodloužený víkend vyléčí. A taky další prodloužený víkend v Praze (do 3.5.).