Neděle 6.2.2011

26. březen 2011 | 18.56 |

Neděle, čas odpočinku. Ráno jsem vyspávala, pak proběhla koupelnou a dala se do čtení. Také nějaké úkoly, až jsem úplně zapomněla na čas. Nadia přišla někdy po poledni, ale já byla tak zabraná do jednoho dílka, že jsem se nemohla odtrhnout. Návštěva místní pevnosti tedy bude muset počkat a nebo holt zaplatím nějaké vstupné. Myslím, že se studentskou kartou to nebude tak zlé. Spíš bych potřebovala najít někoho, kdo by mě doprovodil. Ale to se mi začíná zdát čím dál tím víc obtížné. Uvidím zítra, podle profesorky na fr. a také na TPE (předmět, který nemám, ale ostatní spolužáci ano – jsou to nějaké projekty, jako příprava k maturitě) bych měla záminku, proč se s někým začít bavit. Pokud budou mít čas a chuť, mám se jich zeptat na jejich práci a požádat je, aby mi ji představili. Bohužel, Raphaël mi vysvětlil, že některé skupinky mají se svou prací trochu problém, něco prý zanedbali. Ta jeho naštěstí ne a já vím, že kdybych se zeptala jeho, opravdu ochotně by mi všechno vysvětlil a ukázal, jenže on tam není jediný, musím zkusit někoho jiného. Jenže je tu zase ta otázka: Co když nebudu rozumět? Budou mít náladu mi to opakovat? A budou na to také mít čas? Svou práci totiž mají brzy dokončit a jestliže se někteří potýkají s problémy, nechci je zdržovat svými dotazy. Ach jo. No, uvidíme zítra.

Na večer jsem si ještě pustila film a poté mě volali k večeři. Dnes jen bageta se šunkou. A oběd jsem asi zaspala, možná opět bylo, co si kdo uloví, ale já nejdřív byla začtená a potom už mi bylo hloupé jít lovit. Tak jsem lovila své vlastní zásoby. Jsem to ale žrout, zítra zas musím něco dokoupit!

Ještě něco rychle napsat a potom do peřin. Přiznám se, že mě to nic nedělání vyčerpává pomalu víc než akce. Příští víkend opravdu musím někam vyrazit. A snad ne sama... A demain!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře