Neděle 20.2.2011

26. březen 2011 | 19.08 |

Dnes jsme hned dopoledne vyrazily do kina (tedy Nadia a já) na film Black Swan. Hm, trochu hororovější, než jsem čekala, některé scény dost nechutné (například když kamera pečlivě zabrala, jak si hlavní hrdinka strhává kůži skoro z celého prstu) a příběh mě nějak moc neoslovil (a to myslím, že jsem docela slušně rozuměla, pochopitelně ne všemu, ale pochopila jsem, o co jde). Takže tak 50 %. Alespoň jsme s Nadiou měly téma k hovoru, protože autobus nám ujel a další jel až za půl hodiny. Probíraly jsme českou a německou kinematografii, naše oblíbené žánry apod.

K pozdějšímu obědu jsem si dala bagetu a pustila se do úkolů. Konečně se mi podařilo zpracovat text o Evropské ústavě, už to ZSV nemůžu ani vidět. Teď mě zas čeká referát o Francouzské revoluci. Paráda, v naší učebnici je to dost stručně, v těch fr. zase příliš rozsáhle.

Také jsem si našla půlhodinku na cvičení. Jen aby mi to takhle hezky vydrželo. A zítra se pokusím najít profesorku, která vede taneční kurzy ve škole a na těch pár týdnů se jí tam také vecpat. Snad budu úspěšná.

Jinak ze spolužáků se mi podařilo vytáhnout, jaké semináře se budou nakonec otevírat. No výběr nic moc. Fyzika, chemie, společenské vědy, zeměpis a dějiny 20. st., které jsou ovšem ještě nejisté. Nakonec jsem se rozhodla podpořit poslední možnost, když už, tak si toho dějepisu naložím co nejvíc.

Také jsem si našla čas na relax a luštění křížovek, u kterých jsem zůstala déle, než by bylo vhodné. Proto už nezbývá než popřát dobrou noc a honem zalézt do peřin. Zítra tělocvik. Hurá! (To je ta typicky česká ironie).

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře