Středa 2.3.2011

27. březen 2011 | 12.37 |

Dnes jsem měla vstávací krizi. Ovšem taková krize je opravdu příjemná v den, kdy si můžete vstát, jak se vám zachce. Takže jsem se válela, trochu učila, trochu četla, pak si vzala notebook do postele a byla spokojená. Únor už mi jaksi utekl, zato úkoly z české školy na tento měsíc zůstaly neudělané! Mám co dohánět a to ještě včera v SMS Raphaël zmínil úkoly do francouzské školy (tedy zmínil je proto, že se mě ptal, jestli s nimi nepotřebuji pomoci, no, začínám o tom uvažovat...).

Po malém obědě jsem vyrazila ven. Zašla jsem do knihovny, potom do Intermarché a protože bylo opravdu moc hezky, vydala jsem se na procházku ke škole. Takový blázen jsem já (v Praze to dělám také), jakmile mám prázdniny, jdu na procházku ke škole! Tak jsem pořídila několik fotek (ovšem připadala jsem si tam jako terorista, který fotí svůj budoucí cíl, lidi na mě tak podezřívavě koukali...).

Odpoledne jsem pokračovala se školou a pustila se také do práce na webových stránkách pro tátu. Po dvou hodinách jsem se - co se týče designu - naprosto zklamaná ocitla tam, kde jsem byla na začátku. A navíc nemám o čem psát, ani představu, jaké rubriky vytvořit...

Nakonec jsem připsala ještě pár řádků Lyrgina a Kerin a šla na večeři. Je to tu takové osamělé, když jsme tu jenom my tři. Stéphanie pořád pracuje, Nadia se baví se svými kamarádkami, já zas pořád píšu...

Tak ještě nějaké cvičení z angličtiny a dneska bych mohla jít také dřív spát... Jo, to jsem si říkala už před dvěma hodinami. Bonne nuit!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře