Neděle 6.3.2011

27. březen 2011 | 12.39 |

Dnes jsem vstávala opět poměrně brzy, neboť okolo 10. jsme měli sraz s tátou a Lukášem na Florenci. Ráno jsem však vůbec nestíhala a přišla o něco později (což už se mi dlouho nestalo), naštěstí jsem nebyla jediná. Ještě jsme se sešli s dalšími dvěma pány (jeden tuším nějak s tátou občas spolupracuje), kteří nám dělali instruktory. Vyrazili jsme totiž na střelnici. Jen krátce: nic pro mě. Palné zbraně mě neoslovily ani v nejmenším a můj veleúspěch, kdy jsem sestřelila kolíček držící terč, mluví za své. Každopádně tátu a nejspíš i Lukáše to zaujalo opravdu hodně. No, já se příště spokojím jen s popíjením Coly na baru.

Potom jsme vyrazili do restaurace na oběd. V jedné speciální restauraci jsme byli s tátou před mým odjezdem a dnes jsme chtěli prozkoumat jejich druhou pobočku nedaleko Karlova mostu. Jenže jsme zapomněli, že nabídka je poněkud specifická – šlo totiž o vegetariánskou restauraci. Což o to, já si zelí zobnu ráda, ovšem nikoli Lukáš. Ten si tam dal alespoň pivo...

Nakonec jsme vyrazili do Počernic, kde jsem strávila zbytek odpoledne v jeho společnosti. Koupil mi překrásnou kytici růží, vlastně první kytice, kterou mi kdy koupil (tu v tanečních, co kluci měli přinést povinně, nepočítám). Překvapil mě. A potěšil. Já mu zas předala figurku draka (snad se líbila) a mamince jednu z malých tapisérií, s motivem francouzské lilie.

Večer jsem se musela vrátit o něco dříve, protože jsme šli ještě na večeři s babičkou a dědou. Šli jsme do Čertova mlýna, restaurace kousek od domu, kde se slavilo už všechno možné (především má vysvědčení). A teď tu sedím, s nafouknutým břichem, přejedená a plná pražských dojmů. Metro! Tramvaj! A všechno v češtině, je to divný! Je to super!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře