Středa 9.3.2011

27. březen 2011 | 12.41 |

Dnes ráno jsem sice vstávala okolo 7., ale skoro nic nestíhala. Všechno sbalit, do toho tátova návštěva... Pak mi ještě začal stávkovat foťák, k tomu se přidala nefunkční flashka a nakonec celý počítač. Kde mám to kladivo?! Měla jsem chuť do toho kopnout!! Přesto se mi snad včas podařilo všechny potřebné soubory na přenosná zařízení nahrát (dosud jsem neměla čas to ověřit).

V poledne jsme s Martinem vyrazili na oběd do nedaleké restaurace a po obědě se spustila ta pravá smršť, když přišla domů i máma, která na tom s časem byla podobně jako já. Nakonec to ovšem nebylo tak zlé a okolo 16.h. jsem se se svým domovem znovu na dlouhou dobu rozloučila.

Ještě jsme se zastavili v lékárně u Kauflandu, kde jsem náhodou potkala tátu a brášky (úplně jsem zapomněla, že ve středu odpoledne chodí ke mně do školy na plavání). Tak bylo ještě poslední loučení, objímání, malí kluci mě vůbec nechtěli pustit. A za kolik dní se vrátíš?, zajímal se Vítek. Haha, za tři měsíce. Nasadil otrávený obličej. Tak dlouho! Však ono to uteče – rychleji, než bych chtěla... 

Pak už nám nic nebránilo v cestě. Já usnula možná ještě v Praze, ale bohužel se mi za můj krátký pobyt tam příliš mnoho energie načerpat nepodařilo. Cesta probíhala v klidu, ve finále jsem vydržela vzhůru skoro do 1.h. ráno.

Pak jsme na chvíli zastavili a odpočinuli si, ovšem Martin asi moc spát nemohl, neboť mě zakrátko probudilo startování.

Kromě toho jsme byli trochu zmatení z francouzských dálnic, respektive ze způsobu placení. Já totiž moc nerozuměla, takže vyvstala otázka, jakou kartu a kam vložit, zda nám ji to vrátí atd. Naštěstí jsme celý úsek projeli bez ztráty některé důležité karty a nad ránem se probudili asi 60 km od Angers.

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře