Pátek 11.3.2011

27. březen 2011 | 12.42 |

Ráno jsem vstala, napsala alespoň pár řádků z matematiky (teoretické poučky) a potom se vydala do hotelu za mámou a Martinem. Po chvíli jsme vyrazili: směr západ. Nevím přesně, jak se to tam jmenovalo (ty fr. místní názvy mi lezou do hlavy dost pomalu), jeli jsme na nějakou písečnou pláž (bylo zvláštní vidět moře - tedy vlastně oceán - v březnu, kdy se tam ještě nikdo moc nekoupal. Ale pláž byla škeblemi úplně posetá, vůbec nebylo kam šlápnout, vždycky některá zapraskala!).

Potom jsme jeli do Nantes, kde jsme si prohlédli místní hrad, v něm muzeu týkající se historie města a poté si také v 15h odpoledne dali oběd - těstoviny v nějakém rychlo-občerstvení.

Ještě jsme prošli pár ulic a konečně vyrazili zpět do Angers (to už mě dost slušně bolela hlava). Pak jsem musela s mámou oběhnout Sephoru (koupit zdravíčka) a Yves Rocher (na něco se zeptat). Naštěstí Martin mezitím stihl koupit Kinder vajíčka, takže tomuto trestu už jsem unikla. Stejně jsem do domu Stéphanie dorazila skoro o hodinu později, než jsem předešlého dne nahlásila. Ještě štěstí, že to nikdo moc nehlídá.

Opět jsem se pustila do úkolů (které vůbec neubývaly, na začátku prázdnin jsem to dost zanedbala) a teď už se vzdávám, jdu si lehnout a doufám, že se z toho všeho vyspím (k hlavě se přidal ještě žaludek). Zítra mě čeká další zátah. Už aby byla neděle!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře