Úterý 15.3.2011

27. březen 2011 | 12.43 |

Dnes jsme začínali dvouhodinovkou biologie. A hádejte co! Já skoro všemu, co profesor říkal, rozuměla a mám skoro všechny poznámky! To zlepšení mě opravdu těší, i když naopak na následující ekonomii jsem toho pochytila poněkud méně. Každopádně se začínáme bavit o trhu s ropou, téma, které jsme letos na podzim trochu naťukli v zeměpisu, takže se občas také chytám.

Bohužel na oběd jsem musela vyrazit sama. Raphaël totiž pracoval na TPE (za 2 týdny už by měla být zkouška a pak definitivně pokoj, jestlipak bude mít víc času na mě??? *smile*). A já sebou musela hodit, protože jsem měla ještě hodinu angličtiny. Ta probíhala jako obvykle: pracovali akorát 3 žáci, zbytek spal nebo se s někým bavil, každou chvíli se tam holky smály...

Na odpoledne jsem měla velké plány. Nakonec jsem se pokusila trochu prokousat úkolem z dějepisu a dohnala tenhle deník, který jsem v tom shonu trochu zanedbala. Ještě něco málo do české školy, abych mohla jít spát s klidným svědomím, že jsem s tou prací trochu pohnula, i když se mi zdá, že je jí pořád stejně!

 

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře