Sobota 19.3.2011

27. březen 2011 | 12.45 |

Dnes ráno mě opět čekalo brzké vstávání a cesta k doktorovi (na injekci). A protože si Stéphanie chtěla pospat, znamenalo to, že vyrazím úplně sama. Perfekt a já měla jen mlhavé tušení, kde se jeho ordinace nachází. Byla jsem z toho tak vyklepnutá, že jsem vyrazila co nejdříve. Ve finále jsem jeho ordinaci našla asi po 5 minutách, co znamenalo, že mi zbylo víc než půl hodiny na procházku. Tak jsem alespoň poznala další část města.

Injekci jsem dostala a naštěstí žádnou reakci neměla. Ovšem tentokrát už mě jen tak odejít nenechali. Za vyšetření u lékaře se tu platí 23€!!! Stéphanie mi potom večer vysvětlila, že prostřednictvím nějakého toho pojištění potom Francouzi okolo 15€ dostanou zpátky. Jenže co já?

Za dnešek se musím opravdu pochválit. Dokončila jsem práci z angličtiny, matematiky a češtiny. Kromě toho jsem zvládla i dva úkoly do francouzské školy a další kapitolu Lyrgina a Kerin! Takže mi dodává sílu, že tolik bodů na mém seznamu úkolů dnes ubylo. A zítra si třeba najdu čas i na odpočinek u nějakého filmu!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře