Neděle 20.3.2011

27. březen 2011 | 12.46 |

Dnes jsem hodlala dlouho vyspávat. Nevím proč, poslední asi týden se tu probouzím téměř přesně v 6.15. Takže z válení nic moc nebylo. Opět jsem se pustila do práce, dneska také po dlouhé době dějepis, ještě něco z angličtiny. A hlavně! Hlavně jsem dokončila ty poznámky o ČR pro Raphaëla. Začala jsem je psát na počítači, říkala jsem si, že tam je snadné to opravit a dovést k dokonalosti (teda do nejlepší stavu, jaký já ve francouzštině zvládnu, což dokonalost rozhodně není) a také jsem to plánovala potom přepsat na papír a s mapou předat. Teď, když je to dokončené, jediné, co si přeju, je, abych to přepisovat nemusela! Z pár zamýšlených řádků mi totiž vylezly hned 2 A4 ve Wordu. No, díky tomu mám alespoň záminku vytáhnout z Raphaëla jeho mailovou adresu. Ale jak ho znám, on zas plácne nebo udělá něco, čím mě totálně vyvede z míry a můj skvělý plán na zničení lidstva (ne, počkat, to poslední tam nepatří...) bude zničen! Už to známe. Jó, skepticismus, to je moje!

No, musím se pochválit také za cvičení. Dneska jsem se trochu pohnula, prohnula, protáhla a hned se cítím lépe! A zítra volleyball. Konečně jsem se na zdejší hodiny tělocviku začala těšit!

A ještě jedna převratná věc se dneska stala: Stéphanie si koupila psa. Ale když bych napsala, že si koupila koně, nebudu daleko od pravdy. Je to 10 měsíční štěně a je skoro stejně vysoký jako jídelní stůl! Kočky jsou z toho trochu mimo. Stejně tak Nicolas, který psy moc nemusí. No nevím, já sice preferuju ty větší, alespoň se nemusím bát, že na něj šlápnu. Jenže když se tenhle – Faust – rozvalí v obýváku, nikdo neprojde! A když večer zavyje, nikdo nespí!

Tak ještě napsat něco málo o Francouzské revoluci a spát! Bonne nuit!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře