Neděle 27.3.2011

28. březen 2011 | 19.00 |

Tak dnes jsme to měli se změnou času. Paráda, zas mám svůj koloběh celý rozhozený, ta hodina mi dneska trochu chyběla. Každopádně se musím pochválit, protože jsem zvládla opět něco málo ze ZSV, angličtiny a španělštiny a také jsem se zas konečně chvíli intenzivně věnovala finštině i ruštině (i když tam zatím pořád jenom cvičím psaní).

Dokonce jsem si našla i pravidelnou půlhodinku na cvičení. Snad se zítra na těláku zase nestrhnu. Teď mám takovou krásnou zeleno-žlutou modřinu přes celé levé zápěstí, tak jsem zvědavá, jakou barvou získám zítra.

Vzhledem k tomu, že dnes celý den pršelo, trochu jsem relaxovala. Poslechla jsem si alespoň 10 povídek Šimka a Grossmanna (přičemž jsem zvládla vyluštit 2 křížovky, ale takové ty obrázkové). Odpoledne jsem si KONEČNĚ pustila film, který jsem chtěla vidět už více než rok. The Crow (Vrána) z roku 1994, na náměty komiksu, který mi záhy jedna kamarádka doporučila k přečtení. Film byl zajímavý, i když žánr by asi většinu z vás nezaujal (navíc tak lehce v gothic stylu, někde jsem četla, že z toho zčásti i moderní pojetí vychází, kdo ví), tak v Praze popátrám i po předloze, abych to mohla porovnat. Více info klasicky zde: http://cs.wikipedia.org/wiki/Vrána_(film)

Vzhledem k tomu, že nám tiskárna stále nefunguje a že mi nakonec přišlo trapné psát kvůli tomu Raphaëlovi, zítra mě čeká vyřizování ve školní knihovně, kde prý je také možné tisknout. Tak uvidíme, jak dopadnu. Do toho ještě nějaká přednáška, kterou máme mít odpoledne (jenže nevím v kolik a potřebuju zajít do domu Stéphanie nechat tady věci z tělocviku). A také nic bližšího nevím ani o školních výletech ve středu a ve čtvrtek – předpokládám, že pojedeme autobusem, ale nějaká veřejná doprava, nebo školní? Budeme tam mít možnost si něco koupit k obědu, nebo ten máme v ceně zájezdu? Ono totiž Francouzi na obědy dost drží, takže možnost č. 2 je velmi pravděpodobná... Necháme se překvapit. Teď už jdu zalehnout a přemýšlet, kolik že to teda vlastně je? Bonne nuit!

Zpět na hlavní stranu blogu

Hodnocení

1 · 2 · 3 · 4 · 5
známka: 0.00 (0x)
známkování jako ve škole: 1 = nejlepší, 5 = nejhorší

Komentáře